Znajdź nas na

Facebook YoutubeInstagram

NewsletterBiuletyn Informacji Publicznej

 

Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie (dawny Zespół Szkół Medycznych) oferuje miejsca w internacie zlokalizowanym na ulicy Przemysłowej 4,
w pobliżu McDonald’s.

Internat ma 70 miejsc w 3 – osobowych pokojach z łazienkami. Jest obiektem monitorowanym z całodobowym dyżurem portierów. Pokoje są po całkowitym remoncie z wymianą wszystkich instalacji. Zostały wyposażone w nowe meble. Istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu. Do dyspozycji młodzieży są: kuchnie z lodówką, kuchenką elektryczną, czajnikiem i kuchenką mikrofalową na każdym piętrze, pralnia, pokój telewizyjny oraz świetlica, siłownia i biblioteka. Mieszkańcy internatu obowiązkowo korzystają z całodziennego wyżywienia: śniadania, dwudaniowego obiadu i kolacji.

 

 

 

Rekrutacja do internatu przebiega w następujący sposób:

  • Podania (do pobrania na stronie internetowej www.medyk.konin.pl) należy składać w internacie (pokój 84 lub 85), portierni lub sekretariacie szkoły w terminie do 20 sierpnia.
  • Pierwszeństwo przez cały rok mają uczniowie i słuchacze WSCKZiU.
  • Aktualni mieszkańcy internatu składają podania od 20 kwietnia do 10 maja (decyduje kolejność zgłoszeń, brak zastrzeżeń odnośnie zachowania, terminowość opłat). Wyjątkowo w roku szkolnym 2019/2020 mieszkańcy składają  podania od 1 do 30 marca 2019 r. Decyzja o przyjęciu miejsca zapadnie do 15 kwietnia.
  • Kandydaci  do klas pierwszych składają podania w maju.  Podania złożone w terminie późniejszym  rozpatrywane są w sierpniu po zakończeniu rekrutacji do WSCKZiU.

Telefon kontaktowy: 632424215. Wew. 31 lub 47

Osoby przyjęte do internatu mogą zgłosić się w dzień poprzedzający rozpoczęcie roku szkolnego.  Należy przywieźć ze sobą bieliznę pościelową, kubek, talerzyk, sztućce. Do 10 września osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć wypełniony druk zameldowania na pobyt czasowy z podpisem rodzica, osoby pełnoletnie – dowody osobiste, w celu zameldowania na czas określony.

 

Do pobrania:


 

Pin It