Internat przy Zespole Szkół Medycznych w Koninie PDF Drukuj Email

internat.jpg 

Informacje internackie

Internat ma 100 miejsc w 4 – osobowych pokojach z umywalkami. Pokoje są po remoncie wyposażone w nowe meble. Istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu. Do dyspozycji młodzieży są: kuchenka na każdym piętrze z lodówką, kuchenką elektryczną, czajnikiem i kuchenką mikrofalową, pralnia, pokój telewizyjny oraz świetlica i siłownia. Na obu piętrach znajdują się wyremontowane łazienki z natryskami. Mieszkańcy internatu obowiązkowo korzystają  z całodziennego wyżywienia: śniadania, dwudaniowego obiadu i kolacji. Słuchacze Zespołu Szkół Medycznych, którzy nie mieszkają w internacie, mogą korzystać z obiadów. Internat przeznaczony jest przede wszystkim dla słuchaczy ZSM. Gdy liczba  osób chętnych jest mniejsza niż liczba miejsc, przyjmowani są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych  oraz studenci.

Podania należy składać  w internacie (pokój 85) lub sekretariacie szkoły w terminie:
  • do 31 maja – pierwszy nabór,
  • do 20 sierpnia – słuchacze I roku Zespołu Szkół Medycznych,  a w sytuacji, gdy są wolne miejsca – uczniowie i studenci.

Osoby przyjęte do internatu mogą zgłosić się w dzień poprzedzający rozpoczęcie roku szkolnego. Należy przywieźć ze sobą bieliznę pościelową, kubek, talerzyk, sztućce.


 

Podanie  do  internatu - do pobrania w formacie PDF

(dla słuchaczy Zespołu Szkół Medycznych i studentów)

 

Podanie do internatu - do pobrania w formacie PDF

(dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych)