Internat przy Zespole Szkół Medycznych w Koninie PDF Drukuj Email

internat.jpg 

Informacje internackie

Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie (dawny Zespół Szkół Medycznych) oferuje miejsca w internacie zlokalizowanym na ulicy Przemysłowej 4, w pobliżu Mc Donald’s.
Internat ma 70 miejsc w 3 – osobowych pokojach z łazienkami. Jest obiektem monitorowanym z całodobowym dyżurem portierów. Pokoje są po całkowitym  remoncie z wymianą wszystkich instalacji. Zostały wyposażone  w nowe meble. Istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu. Do dyspozycji młodzieży są: kuchnie z lodówką, kuchenką elektryczną, czajnikiem i kuchenką mikrofalową na każdym piętrze, pralnia, pokój telewizyjny oraz świetlica, siłownia i biblioteka. Mieszkańcy internatu obowiązkowo korzystają  z całodziennego wyżywienia: śniadania, dwudaniowego obiadu i kolacji.

Rekrutacja do internatu przebiega w następujący sposób:
  1. Podania (do pobrania na stronie internetowej  www.medyk.konin.pl)  należy składać  w internacie (pokój 84 lub 85), portierni lub sekretariacie szkoły w terminie do 20 sierpnia.
  1. Pierwszeństwo przez cały rok  mają uczniowie i słuchacze WSCKZiU.
  1. Aktualni mieszkańcy internatu  składają podania od 20 kwietnia do 10 maja (decyduje kolejność zgłoszeń, brak zastrzeżeń odnośnie zachowania, terminowość opłata).
  1. Pozostałe podania kandydatów do klas pierwszych rozpatrywane są w sierpniu po zakończeniu  rekrutacji do WSCKZiU.

Telefon kontaktowy: 632424215. Wew. 31 lub 47

Osoby przyjęte do internatu mogą zgłosić się w dzień poprzedzający rozpoczęcie roku szkolnego. Należy przywieźć ze sobą bieliznę pościelową, kubek, talerzyk, sztućce. Do 10 września  osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć wypełniony druk zameldowania na pobyt czasowy z podpisem rodzica, osoby pełnoletnie – dowody osobiste, w celu zameldowania na czas określony.


REGULAMIN INTERNATU

 

Podanie  do  internatu - do pobrania w formacie PDF

(dla słuchaczy Zespołu Szkół Medycznych i studentów)

 

Podanie do internatu - do pobrania w formacie PDF

(dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych)

 

Samorząd Województwa Wielkopolskiego